• AKG GRUP
    100. YIL

100. Yıl

Bir Asırlık Tecrübe

2019 yılı, AKG’nin 100.yıl dönümünün bir göstergesidir. Tarihimizi ve bunun parçası olan herkesi kutluyoruz. 

100 yılda birçok şey değişti. AKG’nin bugün,  dünya çapında 22 tesisi ve 2.800’ü aşkın çalışanı bulunmaktadır. Bu yılları oluşturan şey;  kendini, basit bir iş olarak düşünülen soğutma sistemlerinin karmaşık yapısını anlamaya ve geliştirmeye adamış global bir ekip ile sürdürülen yenilikçi düşünme biçimidir.  

AKG, bağımsızlık, sürekli büyüme, değişimi kucaklama ve takım çalışması gibi temel değerlere sahip bir aile şirketi olarak kuruldu. Bu değerler, küresel ayak izimiz boyunca korunmaktadır ve gelecekteki dönüm noktalarımızda bize rehberlik edecektir. Markamız, gelecek yılı tarihimize bakarak ve ne kadar geldiğimizi ve gelecekte ne olacağını kutlayarak geçirecek. 

100. yıl dönümümüzün anlamı, yalnızca özel bir şirket olarak yüzyıllık bir işletmeyi kutlamaya odaklanmak değildir. Öncelikli odak noktamız, bizi bu noktaya taşıyan insanlar ve büyüyen, başarılı bir aile şirketi olma başarımızı sürdürmektir.  

En önemlisi de, takım arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve toplumumuza teşekkür ederiz. Geçmişimizin ve geleceğimizin bir parçası olduğunuz için çok mutluyuz.

İletişim

Bizi arayın + 90 232 - 877 2199 veya temasa geçin.