Kalite

Başarılarımız ile gurur duyuyoruz.

100 yılı aşkın bir süredir müşterilerimizle kurduğumuz ortaklık, geleceğimiz boyunca sürdürmeye kararlı olduğumuz yüksek bir kalite seviyesi yaratmıştır.

Isı eşanjörü teknolojisinin artan taleplerini karşılayacak ürünler geliştirmek ve üretmek için sürekli çalışıyoruz. Kaliteli ürünler,  bizim için en üst seviyede önem arz eden müşteri ihtiyaçlarını gözeterek, tüm bölümlerin koordineli işbirliğinden doğar. Ancak tek başına standartlar bir ürünün kalitesini belirlemez. Ürünlerimizin pazardaki uzun vadeli başarısını garanti altına almak için ISO 9001:2015 kalite sistemi uygulanmaktadır.

Kalitenin planlanması, kontrol edilmesi ve denetlenmesi bizim için yüksek önem düzeyine sahiptir ve AKG'de esnek kalite sisteminin sistematik olarak takip edilmesindeki başarımızın temelini oluşturur. 

Yürütülen süreçler içerisinde iyileştirmelerin sürekliliğini sağlamak için, müşteriler ve tedarikçilerle birlikte çalışmanın şirketimiz için uzun vadeli bir başarı sağlayacağına inanıyoruz.

Kalite sistemimizin URS tarafından başarılı bir şekilde değerlendirilmesi, yüksek motivasyonlu bir işgücü tarafından benimsenen, uygulanan ve geliştirilen bir kalite yönetimi politikasına dayanan uzun vadeli bir kalite stratejisinin sonucudur.

Sahip olduğumuz sertifikalar:

  • EN 15085-2 CL1
  • ISO 9001:2015
  • ISO 14001
  • EN ISO 3834-2
  • OHSAS 18001
  • PED-Category II 2014-68-EU 


Şimdiye kadar başardığımız her şeye kıymet veriyoruz.

İletişim

Bizi arayın + 90 232 - 877 2199 veya temasa geçin.