• SOĞUTUCU UYGULAMALARI İÇİN DOĞRU ÇÖZÜM !
    RAYLI SİSTEMLER
  • SOĞUTUCU UYGULAMALARI İÇİN DOĞRU ÇÖZÜM !
    RAYLI SİSTEMLER
  • SOĞUTUCU UYGULAMALARI İÇİN DOĞRU ÇÖZÜM !
    RAYLI SİSTEMLER

Özel Yapım Isı Eşanjörü Çözümleri

AKG son yılarda raylı sistem taşıtları endüstrisinde birçok uygulama konusunda tecrübe kazanmıştır. Sektördeki bu geniş deneyim yelpazesine dayanan AKG, müşterilerine soğutma işleri için gittikçe daha eksiksiz çözümler sunmaktadır.

Bu stratejiyle AKG, makinelerinin soğutma sistemlerini tekil bileşenler ile kendileri monte etmek istemeyen birçok müşterinin (geçmişte olduğu gibi) isteklerini yerine getiriyor, bunun yerine kurulum için zamanında montaj hattına doğrudan teslim edilen, montaja hazır bir soğutma modülü sunuyor. Bu strateji ile mühendislik, tedarik, montaj ve test faaliyetleri, müşterinin sorumluluğundan çıkıp AKG’nin sorumluluğuna girmekte ve sonuçta AKG bireysel soğutucuların satışından çok daha fazla çaba harcamaktadır. AKG, bu çabasını müşterilerine rakiplerimizden daha fazlasını sunmak için yapmaktadır.

Sistem çözümlerini tasarlarken, bileşenlerin montaj aşamasında tek tek birleştirilmesinin maliyet tasarrufu sağlamasına ve böylece sistem çözümünün tek tek bileşenler ile birlikte önceki çözümden daha pahalı hale gelmemesine dikkat ediyoruz. Bazı durumlarda, daha önce soğutucuya monte edilmiş olan bileşenler ayrıca radyatör toplama kutusuna entegre edilebilir veya radyatöre kaynaklanabilir. AKG, satış ve satış işlemlerinde sistem projelerine yardımcı olmak için gürültü, kuvvet hesaplama, fanlar, hidrolik ve elektrikli tahrikler, sensörler, titreşim ve taşıyıcı desteği gibi ilgili disiplinlerde uzman bir ekip görevlendirmiştir. Bu uzmanlar, ilgili sistem projeleri üzerinde gerektiği gibi çalışır.

  • Broşürler