• SOĞUTUCU UYGULAMALARI İÇİN DOĞRU ÇÖZÜM !
    MOTOR ENDÜSTRİSİ
  • SOĞUTUCU UYGULAMALARI İÇİN DOĞRU ÇÖZÜM !
    MOTOR ENDÜSTRİSİ

Motor

Kısmen radyasyon ve aktarımla, kısmen doğrudan motor soğutma devrelerine entegre edilmiş ısı eşanjörleri ile dağıtılan ısı, yanma işlemi sırasında üretilir.

Bu üretim, ısıyı motordan bir ısı eşanjörüne taşıyan soğutma sıvıları (su, soğutucu akışkan, yağ) vasıtasıyla yapılır ve bu ısı, harici soğutma sistemleri aracılığıyla ortam havasına aktarılır.

Çoğu durumda, bugün yakıta basınçlı hava eklenir, bu da performansı artırmak ve yanmayı iyileştirmek için motora girmeden önce genellikle soğutulur. AKG, tüm yanmalı motor uygulamaları (motor soğutma suyu, şarj havası, yakıt, motor ve şanzıman yağı) için optimum ısı eşanjörü çözümleri tasarlar ve üretir.

Güç Paketleri

Bunlar, motor tarafından üretilen ısının ortam havasına aktarılması için gerekli tüm ısı eşanjörleri ile donatılmış içten yanmalı motorlardır.

Bu motor / ısı eşanjör üniteleri, mobil makinelerin, güç jeneratörlerinin veya pompaların tahrik üniteleri olarak kullanılır.

AKG standart bir motor soğutma sistemi yelpazesine sahiptir ve içten yanmalı motorların soğutulması için en uygun ısı değiştirici çözümlerini tasarlar ve üretir.

İletişim

Bizi arayın + 90 232 - 877 2199 veya temasa geçin.